×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Ярослав Музичко: «Підтримку отримували колективи, що формують культурне обличчя міста»

b_250_0_16777215_00_images_stories_deputaty_6_sklykannya_musychko.jpg

Відбулась підсумкова зустріч депутатської комісії культури, промоцій, ЗМІ та туризму за участю членів комісії, працівників управління «Секретаріат ради», керівників управління культури, відділу промоції та управління туризму ЛМР.

Голова комісії Ярослав Музичко зазначив, що за звітний період проведено 153 протокольних засідань, 42 з них -  виїзні. Робота комісії зосереджувалась на формуванні та погодженні календарного плану заходів, бюджету профільних управлінь і конкурсів соціально-культурних проектів та багато іншого.

З ініціативи комісії започатковано програму промоції україномовних видань львівських видавництв засобами соціальної реклами та інформаційних ресурсів ЛМР. Ініційовано 5 громадських слухань, а ще у 18 - члени комісії брали участь.

«Із перших днів діяльності комісія визначила чіткі пріоритети у фінансуванні громадських організацій і формуванні бюджету. Серед загальноміських заходів на 2011-2015 рр. та соціально-культурних проектів не було закладено бюджетних коштів на жоден проект з комерційною складовою. Підтримку отримували дитячі колективи, громадські організації, проекти, що формують культурне обличчя міста, новаторські та інноваційні акції», - зауважив Ярослав Музичко.

Також  було ініційовано збір дитячої літератури для першого українського дитячого садочка в Римі. Завдяки цьому садочки з назвою «Веселка» у Римі і у Львові отримали від Національного видавництва «Веселка» дитячих книг на суму по 50 тис грн. (майже 7500 шт.) кожний, а також налагодили між собою співпрацю.

Знаковою для Львова та України була участь голови комісії у складі офіційної делегації України, який під час круглого столу у Бундестазі, ФРН у червні 2013 р. представляв інвестиційний і туристичний потенціал м.Львова.

На думку Ярослава Музичка, тісна співпраця між виконавчими органами та депутатським корпусом дала можливість досягти достатньо хороших результатів. Йдеться насамперед про тісну співпрацю комісії культури з управлінням культури, туризму та відділом промоції.

«За час нашої каденції бурхливого розвитку набула туристична галузь. Завдяки притоку туристів, кількість яких збільшилась більше ніж у двічі, поповнювався бюджет міста, багато львів’ян отримали нові місця праці. Крім цього, місто Львів - не лише культурна столиця України, воно відоме, інвестиційно привабливе  у Європі та світі. Цьому сприяло й проведення чемпіонату Європи -2012. Також значно покращився і сегмент класичної культури, спостерігаємо високий професійний зріст наших симфонічних оркестрів, театрів. Адже культура – це такий субстрат людської діяльності, котра розвивається так чи інакше поки існують носії культури. У даній ситуації львів’яни, українці, а у Львові культурні традиції українства підтримуються найбільше». 

Музичко Ярослав Йосифович