×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Трибуна депутата

b_250_0_16777215_00_images_stories_deputaty_6_sklykannya_gutnyk1.jpg

Спортивні баталії зібрали понад 100 плавців з Дрогобича, Миколаєва, Трускавця, Червонограда та Львова.

“Такі заходи згуртовуютьмолодихспортсменів.Пишаюсь нашою українською спортивною та перспективною молоддю. Ми завждизосереджували особливу увагу на проведенізмагань, розуміючиїхнюважливість для формування в дітейусвідомленняусіхпереваг здорового способу життя, зацікавленості спортом. Адже, можливо, саме зараз ми виховуємо майбутніх олімпійських чемпіонів”, –ізпривітальним словом під час урочистогонагородженняпризерівнаголосив АндріянГутник.

Результати першого дня змагань:

І місце – ДЮСШ №9 м. Львів

ІІ місце – ДЮСШ ім. Кутенка м. Львів

ІІІ місце – м. Червоноград

Гутник Андріян Юрійович

b_250_0_16777215_00_images_stories_deputaty_6_sklykannya_musychko.jpg

Відбулась підсумкова зустріч депутатської комісії культури, промоцій, ЗМІ та туризму за участю членів комісії, працівників управління «Секретаріат ради», керівників управління культури, відділу промоції та управління туризму ЛМР.

Голова комісії Ярослав Музичко зазначив, що за звітний період проведено 153 протокольних засідань, 42 з них -  виїзні. Робота комісії зосереджувалась на формуванні та погодженні календарного плану заходів, бюджету профільних управлінь і конкурсів соціально-культурних проектів та багато іншого.

З ініціативи комісії започатковано програму промоції україномовних видань львівських видавництв засобами соціальної реклами та інформаційних ресурсів ЛМР. Ініційовано 5 громадських слухань, а ще у 18 - члени комісії брали участь.

«Із перших днів діяльності комісія визначила чіткі пріоритети у фінансуванні громадських організацій і формуванні бюджету. Серед загальноміських заходів на 2011-2015 рр. та соціально-культурних проектів не було закладено бюджетних коштів на жоден проект з комерційною складовою. Підтримку отримували дитячі колективи, громадські організації, проекти, що формують культурне обличчя міста, новаторські та інноваційні акції», - зауважив Ярослав Музичко.

Також  було ініційовано збір дитячої літератури для першого українського дитячого садочка в Римі. Завдяки цьому садочки з назвою «Веселка» у Римі і у Львові отримали від Національного видавництва «Веселка» дитячих книг на суму по 50 тис грн. (майже 7500 шт.) кожний, а також налагодили між собою співпрацю.

Знаковою для Львова та України була участь голови комісії у складі офіційної делегації України, який під час круглого столу у Бундестазі, ФРН у червні 2013 р. представляв інвестиційний і туристичний потенціал м.Львова.

На думку Ярослава Музичка, тісна співпраця між виконавчими органами та депутатським корпусом дала можливість досягти достатньо хороших результатів. Йдеться насамперед про тісну співпрацю комісії культури з управлінням культури, туризму та відділом промоції.

«За час нашої каденції бурхливого розвитку набула туристична галузь. Завдяки притоку туристів, кількість яких збільшилась більше ніж у двічі, поповнювався бюджет міста, багато львів’ян отримали нові місця праці. Крім цього, місто Львів - не лише культурна столиця України, воно відоме, інвестиційно привабливе  у Європі та світі. Цьому сприяло й проведення чемпіонату Європи -2012. Також значно покращився і сегмент класичної культури, спостерігаємо високий професійний зріст наших симфонічних оркестрів, театрів. Адже культура – це такий субстрат людської діяльності, котра розвивається так чи інакше поки існують носії культури. У даній ситуації львів’яни, українці, а у Львові культурні традиції українства підтримуються найбільше». 

Музичко Ярослав Йосифович

b_250_0_16777215_00_images_stories_deputaty_6_sklykannya_veremchuk1.jpg

Керівник «Народної Самооборони» Львівщини, голова Львівського обласного осередку політичної партії «Громадський рух «Народний контроль» Валерій Веремчук розповів учням Львівської класичної гімназії про те,  як це бути волонтером.  Зустріч із школярами відбулася з нагоди Дня захисника України.

Гімназисти змогли дізнатися про масштабність волонтерської діяльності. Позаяк, на часі війни, свідомі громадяни організувалися у потужну команду, яка покладаючись виключно на свої сили, змогла допомогти українській армії  як матеріально, так і морально.

«З дитячих очей видно, що їх цікавить волонтерство, враховуючи ситуацію в країні. У них є жага допомогти бійцям.  І вони це роблять. Часто-густо діти пишуть листівки, малюють ілюстрації, а відтак, дякують солдатам за те, що вони можуть вчитися у школі не чуючи свисту куль над головами. Спілкування волонтерів зі школярами зараз на часі. Позаяк, саме в школі формуються патріоти, які вже захищають Україну на передовій, та ті, які  готові її боронити завтра», - зазначив Валерій Веремчук. 

Додамо, що «Народна Самооборона» Львівщини вже відправила на схід 17 караванів допомогою. Це близько 750 тонн амуніції, продуктів харчування, медикаментів тощо. Ба більше.  За весь час діяльності волонтери «Народної Самооборони» закупили та передали на Схід 50 тепловізорів, 30 автомобілів, 3500 одиниць форми, 2140 бронежилетів, майже 3000 шоломів, 1500 тактичних рукавиць, понад тисячу тактичних окулярів тощо. 

Веремчук Валерій Миколайович

b_250_0_16777215_00_images_stories_deputaty_6_sklykannya_gutnyk1.jpg

 За сприяння громадського діяча, депутата ЛМР від ВО «Свобода» Андріяна Гутника не перестають збирати вже протягом двох років. Окрім цього, в зону АТО вирушить автомобіль, звичайно не порожній, а з черговою партією теплого одягу, харчів та малюнків.

Військові кажуть, що автомобіль має хорошу ґуму, посилені бампери, але все ж таки ще трохи обладнають його до бойових умов.У зоні АТО такі автомобілі використовують для розвідки, доведення боєприпасів на передову та вивезення поранених.  

«Зараз нам дуже складно пересуватися на передовій. У нас постійно є потреба підвозити боєкомплекти, речі, продукти харчування солдатам, щодня треба завозити їжу, одяг, матеріали тощо. Використовувати військову техніку нам нині складно, тому що треба багато палива. А такою невеликою машиною все можна швидко розвезти», –розповідає Олег Куцин, командир 93-ї окремої механізованої бригади ЗСУ, який приймав ключі від автомобіля.

Сьогоднішня допомога на Схід не перша і не остання, наголошують організатори. Аби забезпечити бійців необхідним реманентом, волонтери та меценати продовжують збирати гуманітарну допомогу.

«Попри усі обіцянки влади, наші бійці в зоні АТО не повністю забезпечені всім необхідним. Саме завдяки спільній постійній праці стало можливим вже з першими заморозками оперативно передати необхідні речі для наших побратимів. Зимовий період тільки починається, тому теплих речей буде потрібно ще більше. Висловлюю щиру подяку тим, хто долучається для допомоги та підтримки наших побратимів. Це не разова акція, а постійна робота, долучитись до якої може кожен небайдужий мешканець міста», - наголосив Андріян Гутник.

Гутник Андріян Юрійович